Original ENIGMA Voices 6.4.2019 Hant aréna Bratislava

ORIGINAL ENIGMA VOICES

ORIGINAL ENIGMA VOICES je nový európsky projekt s účasťou pôvodných hlasov svetoznámej kapely ENIGMA – Andru Donalds, Angel X a Fox Lima. Projekt ENIGMA bol známy ako štúdiový projekt. Veľa rokov sa ľudia tešili nádherným hlasom, vytvárali fascinujúce skladby a vynikajúcu hudbu, ktorá sa nedá s ničím porovnávať. Teraz sa dvaja pôvodní speváci projektu ENIGMA zjednotili, aby sa objavili v novom live predstavení spolu so symfonickým orchestrom. Hudobníci aktívne začali pracovať na programe koncertu. Koncert bude plný špeciálnych efektov a každá kompozícia bude sprevádzaná vizuálnou sériou na špeciálnej obrazovke. Je známe, že Andru Donalds a Angel X majú nezvyčajnú energiu a profesionálne poznajú umenie reinkarnácie. Každá kompozícia je samostatná mini produkcia. Diváci budú počuť svetovo preslávené hity, ako aj nové skladby napísané špeciálne pre nadchádzajúcu show.

ENIGMA

Enigma je elektronický hudobný projekt založený v Nemecku Michaelom Cretom, Davidom Fairsteinom a Frankom Petersonom. Svoju svetovú premiéru mal v roku 1990 singlom Sadeness Part I., ktorý sa stal skutočným hitom, predalo sa z neho vtedy 12 miliónov kusov. Pesnička sa dostala na vrchol hitparád v dvadsiatich štyroch krajinách sveta. Debutového albumu skupiny, nazvaný MCMXC a D., ktorý vyšiel v tom istom roku, sa predalo 14 miliónov a držal sa v hitparáde predajnosti časopisu Billboard neuveriteľných 150 týždňov.
Doteraz Enigma predala neuveriteľných 70 miliónov albumov, pričom získali viac ako 100 zlatých a platinových platní, 3 nominácie na cenu Grammy a stali sa tak najúspešnejším nemeckým komerčným hudobným produktom vôbec.
V nahrávkach sa často objavuje aj jeho vtedajšia manželka, speváčka Sandra. Skupina dodnes vydala osem štúdiových albumov.

Dalšie v ponuke