Events

Events

Maluma

  • Date:2020-02-26
  • Time:20:00
  • Location:Bratislava
  • Venue:Zimný štadión Ondreja Nepelu
  •  KÚPIŤ VSTUPENKU

Po svojom vystúpení v Madison Square Garden v New Yorku a zisku ocenenia Grammy za rok 2018, navštívi Maluma túto zimu aj Slovensko ako súčasť svojho svetového turné 11:11.

Mnohí považujú Malumu za jednu z vedúcich osobností latinskej hudby. Pochádza z Medellínu v Kolumbii a svoje meno si vytvoril z prvých dvoch písmen mien svojej matky, otca a sestry.

Minulý rok uzavrel mimoriadne úspešné turné s 90 vypredanými arénami a 400 000 predanými vstupenkami.

Jeho najnovší album, F.A.M.E. debutoval na prvom mieste v billboardovej hitparáde a získal latinskú Grammy v kategórii súčasných popových albumov.

2018-2019 boli pre umelca neuveriteľne úspešné roky: pôsobil v MTV VMA, stal sa veľvyslancom značky pre Dolce & Gabbana, bol zvolený najsexi mužom roka.

Predstavil sa na obálke časopisu Billboard so Shakirou a spieval duety s Madonnou, Ricky Martinom a J Baldvinom.

Rok skončil ako # 1 mužský umelec na Spotify. Jeho popularitu ďalej prezentuje 23 miliónov sledovateľov na Facebooku, 6 miliónov sledujúcich na Twitteri a 47 miliónov sledovateľov na Instagrame.

Filantropia je tiež dôležitým aspektom Malumovho života: minulý rok usporiadal prvý charitatívny gala pre svoju vlastnú nadáciu El Arte de los Sueños a oslávil druhé výročie svojej spolupráce s Globálnou nadáciou pre darcovstvo, ktorá pomáha znevýhodneným deťom žijúcim v nebezpečných podmienkach v Medellín, Columbia.

Nezabudnite ,prísť na koncert aj vy! A zažijete neopakovateľnú atmosféru akú vam vie dať iba Maluma!